Aktywność – co zrobić, aby była zdrowa?

bodymax-sport

O tym, że aktywność fizyczna jest zdrowa dla naszego organizmu, nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety wiele osób zapomina, że uprawiając sport, choćby rekreacyjnie, zmuszamy nasz organizm do wysiłku, co oznacza, że potrzebuje on znacznie większej dawki ważnych dla niego składników aktywnych biologicznie.

Utrata witamin i minerałów

Bez względu na to, jaki rodzaj aktywności fizycznej uprawiamy, podczas każdego treningu pozbywamy się z organizmu ważnych dla niego witamin i minerałów. Jeśli ich nie dostarczymy w odpowiedniej dawce, naturalna równowaga zostanie zachwiana. A my, zamiast czuć się lepiej, staniemy się przemęczeni i bardziej narażeni na różnego rodzaju choroby. Dlatego warto sięgnąć po suplementy diety dedykowane właśnie osobom aktywnym fizycznie.

Żeń – szeń … remedium na przemęczenie

Bodymax Sport z OrklaCare to suplement diety, który swoim składem różni się od tradycyjnych preparatów witaminowych. A to za sprawą żeń – szenia, którego wyciąg stanowi jego fundament. Ta niezwykła roślina jest nie tylko bogactwem witamin i minerałów, ale również licznych związków aktywnych, które regenerują organizm, wzmacniają go, chronią i wspierają podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki niemu wolniej się męczymy, rzadziej odczuwamy zakwasy, jesteśmy wciąż pełni energii.

Aktywność fizyczna połączona ze zbilansowaną dietą, w tym suplementacją odpowiednich składników, to najlepsze, co możemy sobie podarować.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie