Top no wipe do hybryd – czym się różni od tradycyjnego topu do hybryd?

wzory na paznokciach

Manicure hybrydowy to ulubiony rodzaj manicure wielu klientek salonów kosmetycznych. Jego przewagą nad tradycyjnym manicure jest trwałość i efekt błyszczących paznokci utrzymujący się nawet 3 tygodnie. Sekret udanego manicure hybrydowego to między innymi dobry top, który finalizuje cały zabieg malowania paznokci.
Na rynku można znaleźć kilka rodzajów topów, między innymi popularny top no wipe do hybryd. Czym się różni od tradycyjnego topu?

Co to znaczy „no wipe” i jak wpływa to na czas wykonywania manicure?

Różnica między topem no wipe a zwykłym to sposób utwardzenia produktu. Po utrwaleniu tradycyjnego topu w lampie przeciera się go cleanerem i usuwa lepką warstwę dyspersyjną. Top no wipe, tłumacząc dosłownie z angielskiego „bez wycierania”, takiej warstwy nie posiada.
Oznacza, że po utwardzeniu produktu w lampie manicure jest już gotowy i nie trzeba go już przemywać. Przyspiesza to pracę i jest wygodne. Brak potrzeby kupowania cleanera oraz wacików to też ulga dla portfela.

Top no wipe do hybryd – piękny efekt na dłużej

Kolejną ważną różnicą jest dłużej utrzymujący się efekt błyszczących paznokci, niż w przypadku tradycyjnego topu. Przy użyciu tego topu, paznokcie zachowają połysk nawet do 3 tygodni, a sam manicure będzie trwalszy. Top no wipe jest też polecany paniom, które lubią efekty na paznokciach. Popularne pyłki jak lustro czy syrenka, poleca się używać razem z topem no wipe do hybryd. Taki top podkreśli też ciemne kolory jak czerń czy granat.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda