Skutecznie utrwal swój ślubny makijaż

Większość panien młodych wybierając ślubny makijaż kieruje się przede wszystkim swoimi preferencjami i gustem. Mało która z nich myśli o tym, aby przede wszystkim był bardzo trwały – musi w końcu wytrzymać cały dzień i noc intensywnych tańców.

Nieoczekiwane zwroty akcji

Żadna z nas nie chciała by spędzić połowy imprezy w łazience, z uporem poprawiając makijaż. Dlatego tak ważne jest to, aby przede wszystkim wybrane kosmetyki były stworzone do zadań specjalnych. W dodatku nie można pozwolić na to, aby nieoczekiwane łzy rozmazały tusz i podkład na policzkach. W tym celu stworzone zostały wodoodporne kosmetyki, wręcz idealne na taką okazję.

Olśniewające spojrzenie

Każdy makijaż oczu powinien zostać utrwalony bazą pod cienie. W ten sposób cienie do powiek zostaną nienaruszone przez cały czas, bez rolowania się i przemieszczania. Nie ważne, jakiego kosmetyku użyjesz – wybieraj te wcześniej przetestowane. Masz wtedy pewność, że będzie dobrze wyglądać oraz nie zrobi katastrofy na twarzy.

Makijaż na wesele – usta

Przed malowaniem się wykonaj peeling ust, dzięki czemu pozbędziesz się martwego naskórka. Następnie nałóż bazę pod pomadkę lub zwykły podkład, obrysuj usta konturówką i wypełnij pusty obszar zasychającą pomadką w płynie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Fashion