serum do biustu marki Phlov

Kosmetyki Anny Lewandowskiej – przełom w branży beauty

Kosmetyki Phlov to naturalne i wegańskie produkty od trenerki i propagatorki zdrowego stylu życia – Anny Lewandowskiej. Mistrzyni karate tym razem swoją wiedzę w zakresie holistycznego dbania o zdrowie i czerpania z natury tego, co najlepsze, wykorzystała przy współtworzeniu kosmetyków, które dbają o piękną skórę i dobry nastrój.

Filozofia marki Phlov

Kosmetyki Phlov swoją nazwę zawdzięczają angielskiemu słówku flow, które wyraża uczucie pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, radość i pozytywną energię. Ideą marki jest tworzenie produktów, które realnie wpływają na lepszy wygląd skóry, przy tym poprawiając samopoczucie. Jako pierwsza linia kosmetyków w Polsce marka Phlov by Anna Lewandowska wykorzystuje wiedzę z nowej dziedziny nauki, jaką jest psychodermatologia. BRAIN-SKIN zakłada, że poprawa stanu cery ma bezpośredni wpływ na nastrój i stymuluje mózg do wytwarzania endorfin. Ponadto kosmetyki produkowane są w duchu less waste. Ich opakowania nadają się do recyklingu, a składy są wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Supermoce kosmetyków Phlov

Kosmetyki Anny Lewandowskiej zawierają zbawienne dla skóry skarby prosto z natury. W ich składach znajdziemy superfoods, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, adaptogeny, wyciągi z grzybów i synbiotyki. Dzięki produktom Phlov skóra zyska zdrowy wygląd, stanie się jędrna, odżywiona i gładka. Rytuał pielęgnacyjny uprzyjemnią doskonale skomponowane nuty zapachowe, oparte wyłącznie na naturalnych ekstraktach, pozbawione sztucznych kompozycji.