lubrykant na bazie wody

Czym powinny się cechować godne polecenia lubrykanty wodne?

Lubrykanty wodne to produkty, które bardzo chętnie wybierane są przez klientów. Tego rodzaju kosmetyki erotyczne dostępne są zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. Co ciekawe, można je kupić nie tylko w specjalistycznych sklepach z akcesoriami erotycznymi, ale również w wybranych drogeriach.

Dlaczego lubrykanty wodne są tak popularne?

Jak wspominano powyżej, lubrykanty wodne to kosmetyki erotyczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Żele wodne są bowiem uniwersalnie i mogą być stosowane w przypadku seksu:

– oralnego,

– analnego,

– masturbacji.

Co ważne, mogą być one wykorzystywane wraz z gadżetami erotycznymi wykonanymi z silikonu. Poza tym, łatwo się zmywają i nie pozostawiają trwałych śladów na pościeli czy odzieży.

lubrykanty wodne

Jakie inne zalety mają lubrykanty wodne?

Produkty tego rodzaju dostępne są w szerokiej ofercie. Mogą one posiadać różnorodny zapach i mogą być stosowane wraz z prezerwatywami. Wybrane produkty są również jadalne. Godne polecenia kosmetyki erotyczne na bazie wody nie powodują podrażnień skóry oraz mogą być stosowane codziennie.

Jakie kosmetyki erotyczne na bazie wody dostępne są w sprzedaży?

W szerokiej ofercie sprzedaży stacjonarnej i internetowej dostępne są różnorodne produkty, które różnią się składem, zapachem czy konsystencją. Warto w tym wypadku wybierać produkty, które spełniają indywidualne wymagania kupujących. Poszczególne  kosmetyki mogą być bowiem bardziej płynne lub ich konsystencja może być dość gęsta. Nie bez znaczenia jest również skład kosmetyków, który powinien być pozbawiony parabenów oraz gliceryny. Warto pamiętać również o tym, że poszczególne produkty mogą wykazywać działanie rozgrzewające lub chłodzące i powinny być wybierane zgodne z osobistymi preferencjami użytkownika lub użytkowniczki.