bielizna bdsm

BDSM – nie jedno ma imię

BDSM kojarzy się wszystkim ze zdecydowanie cięższym klimatem fantazji seksualnych. Jednak niekoniecznie musi to być założenie do końca prawdziwe. W dzisiejszych czasach sporo producentów proponuje mniej zdecydowanym i obeznanym klientom pełen zakres różnego rodzaju bielizny bdsm czy strojów bdsm. Wbrew pozorom nie muszą to być zestawy oparte – jak podpowiada wyobraźnia –  na skórze i metalowych ćwiekach oraz łańcuchach. Taki klasyczny, wspomniany wyżej strój bdsm oczywiście nadal jest jak najbardziej w modzie – jednak zapewne trafia on w gusta osób, które już dawno odkryły swoją dominującą lub uległą naturę.

Po jakie stroje bdsm sięgnąć na początku przygody z uległością i dominacją?

Dla mniej zdecydowanych, lub mniej odważnych na początku nowicjuszy, można polecić mniej agresywne kreacje bielizny bdsm. Nie będą one tak mocno onieśmielać a korzystając z nich nie będzie się miało poczucia że jest się do czegoś zobligowanym. Będą to lżejsze wersje klasycznego stroju bdsm, gdzie łańcuchy lub sznury mogą być zastąpione zmysłowymi, aksamitnymi tasiemkami do krępowania rąk. Konstrukcja zbudowana ze skórzanych czarnych pasów połączonych metalowymi o-ringami będzie zastąpiona zmysłową, czarną bielizną erotyczną o odważniejszym charakterze – jednak mniej ostentacyjną w porównaniu do takiego skórzanego kompletu.

Dzięki temu osoby mniej obeznane z klimatem będą mogły samodzielnie przejść całą drogę swojej przemiany od zwykłego seksu, przez tzw. ostry seks, aż w końcu być może odkryją swoją mroczną stronę i zwrócą się w kierunku typowej uległości lub twardej dominacji. Zanim jednak to nastąpi, lżejsze stroje bdsm świetnie sprawdzą się do uprawiania bardziej gwałtownego, dzikiego seksu, który nie jest jeszcze typowym układem BDSM.

Strój taki świetnie spełni swoją rolę a jednocześnie będzie dużo wygodniejszy i bardziej ośmielający osoby stawiające pierwsze kroki w odmętach fantazji erotycznych.