Zatyczki analne – rodzaje

Na rynku istnieje coraz więcej zabawek erotycznych, bo coraz większe jest zainteresowanie ludzi tym tematem. Niezwykle popularne są zatyczki analne, których również jest wiele typów. Zatyczki analne – jakie są rodzaje tych gadżetów erotycznych? Z czego możemy wybierać, decydując się na korek analny?

Rodzaje zatyczek analnych ze względu na wielkość

Korek analny dla osoby początkującej powinien mieć mniejszą średnicę niż ten, którego używać będą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Producenci zabawek erotycznych wychodzą temu na przeciw. W sklepach dostaniemy korki analne o średnicy od dwóch do czterech centymetrów. Nabyć można też cały zestaw, z kilkoma opcjami do przetestowania na własnej skórze.

Rodzaje korków analnych ze względu na materiał wykonania

Korki analne mogą być wykonane ze szkła, drewna, kamienia, silikonu czy z plastiku. Można więc kolekcjonować te zabawki, traktować je jako pamiątki czy prezenty. Najważniejszy jest jednak nie materiał, a jego prawidłowa higiena. Mycie zatyczek analnych po każdej zabawie to podstawa. Nie chcemy przecież zbędnych bakterii – o nasze okolice intymne trzeba dbać, higiena zabawek erotycznych to jeden z elementów tej troski.

Rodzaje zatyczek analnych ze względu na zakończenie

Korek analny może kończyć się klasycznie, np. pętelką, płaskim kółeczkiem. Zakończeniem może być też ogon zwierzęcia – np. lisa czy kota. Dla pań uwielbiających biżuterię i świecidełka powstały wersje z diamencikami, kryształkami, pięknie ozdobione. Będą one prezentować się bardzo ładnie i elegancko również w pudełku!