Wibrator dla kobiet. Oto 3 najczęściej kupowane modele

Sexshopy oferują różne rodzaje wibratorów dla kobiet. Wobec tego znalezienie odpowiedniego modelu wcale nie jest tak proste, jak może się wydawać. Jeśli także zastanawiasz się, co kupić, sprawdź 3 najczęściej wybierane modele!

  1. Wibrator klasyczny
    To najpopularniejszy wibrator, który można dostać w każdym sklepie z gadżetami erotycznymi. Posiada uniwersalne zastosowanie i nadaje się do masażu pochwy, łechtaczki, anusa, a także innych stref erogennych.

Klasyczne wibratory oferowane są jako realistyczne – przypominają męskie przyrodzenie, a także minimalistyczne – mają prosty kształt.

wibratory erotyczne
  1. Wibrator z króliczkiem
    To druga popularna propozycja. Taki wibrator dla kobiet wyposażony jest w dodatkowy masażer łechtaczki, który przypomina kształtem uszy króliczka.

Wibratory z króliczkiem rekomendowane są dla kobiet, które do dojścia do orgazmu potrzebują dodatkowej stymulacji łechtaczki.

  1. Wibrator masujący punkt G
    Punkt G u kobiet zlokalizowany jest na przedniej ścianie pochwy, około parę centymetrów nad jej wejściem. Ma postać niewielkiego, płaskiego zgrubienia, które można wyczuć palcami. Jego stymulacja pomaga wielu kobietom w szybkim osiągnięciu orgazmu.

W tym celu zostały opracowane wibratory dla kobiet o specjalnym, lekko zakrzywionym kształcie, które określane są jako wibratory – masażery punktu G. Mogą być one również używane do masażu innych stref erogennych, na przykład łechtaczki czy też anusa. Więcej dowiesz się na https://sexshop112.pl/32-wibratory.