Trzy sytuacje, kiedy warto skorzystać z zatyczek analnych.

Do zabawek analnych bardzo często podchodzimy z dużą rezerwą. I paniom i tym bardziej mężczyznom, stymulowanie pupy wydaję się dużą perwersją. Jednak wielu osobom przysparza to dodatkowej rozkoszy, a same zatyczki analne uniwersalnie mogą używać kobiety oraz mężczyźni.

Zatyczki analne zwane też korkami lub butt plugami dostępne są w wielu rozmiarach, ale łączy je ergonomiczny kształt. Są one wąskie u góry i rozszerzają się ku podstawie, co ułatwia wprowadzanie gadżetu do anusa. Poprzez wprowadzanie do odbytu, gadżet ten stymuluje zakończenia nerwowe znajdujące się w okolicach odbytu. Ma to działanie nie tylko pobudzające, ale również prozdrowotne, szczególnie w przypadku mężczyzn.

Zatyczka analna jest nam potrzebna w trzech podstawowych sytuacjach. Pierwsza z nich to chęć stymulacji anusa bez użycia rąk. Dotyczy ona kobiet oraz mężczyzn. Musimy bowiem wiedzieć, że zatyczki raz wprowadzone do ciała, dzięki kształtowi oraz sile mięśni zwieracza pozostają na swoim miejscu.

Powód numer dwa to chęć przeżycia podwójnej penetracji. Wiele kobiet fantazjuje na temat takiego seksu, jednak z powodu niechęci do wprowadzania trzeciej osoby do sypialni, sprzeciwu męża, bądź po prostu z powodów etycznych nie decydują się na niego. Zatyczka analna pozwala nam przeżyć podwójną penetrację bez konieczności czynienia rewolucji w związku.

Ostatecznie zatyczka analna będzie potrzebna, kiedy nie masz czasu na regularne wykonywanie masażu prostaty i szukasz sposobu na wplecenie go w codzienne czynności. A wszystko to i jeszcze więcej w sexshop112.pl