Top 5 korzyści – kulki gejszy

W ofercie praktycznie każdego sklepu z gadżetami erotycznymi znajdują się kulki gejszy. Mogą wyglądać jak bardzo skomplikowana zabawka, ale, w rzeczywistości, są dobre dla zdrowia! Top 5 korzyści – kulki gejszy. Co dadzą nam ćwiczenia z nimi?

kulki gejszy opinie
sprawdź ofertę sexshop112
 1. Kulki gejszy a trening mięśni miednicy
  Nie każda kobieta w ogóle słyszała o mięśniach miednicy (zwanych inaczej mięśniami Kegla). Ich trening wpłynie na problemy z nietrzymaniem moczu czy z obniżaniem narządów rodnych. Nawet jeśli jeszcze nie mamy tych dolegliwości, lepiej zapobiegać niż leczyć!
 2. Urozmaicenie w sypialni – kulki gejszy opinie
  Wytrenowane mięśnie miednicy i uelastyczniona pochwa mogą nam, po jakiś czasie, dać nawet silniejsze odczuwanie orgazmów. Warto więc ćwiczyć z kulkami gejszy również pod kątem lepszych doznań erotycznych!
 3. Kulki gejszy jak uzywac – prosta aplikacja
  Aplikacja kulek gejszy jest niesamowicie prosta. Wiele osób porównuje ją do zakładania tamponów – należy rozluźnić się i ustawić w odpowiedniej pozycji (np. jedna noga na wannie, druga na ziemi).
 4. Pomoc po ciąży – kulki gejszy opinie
  Kulki waginalne chwalą również kobiety, które, chwilę temu, urodziły dziecko. Ich mięśnie miednicy zostały wystawione na próbę i duży wysiłek. Delikatne ćwiczenia (na początku 10-15 minut, potem około 30 minut dziennie, 2-3 razy w tygodniu) pomogą uelastycznić pochwę i wzmocnić mięśnie Kegla. Kulek nie należy jednak używać w ciąży ani podczas okresu.
 5. Kulki gejszy jak uzywac – łatwość ćwiczeń
  Aplikacja kulek waginalnych trwa zaledwie kilka sekund. Ćwiczenia z nimi powinny być regularne (2-3 razy w tygodniu). Nie zajmą nam one jednak czasu. Kulki można zaaplikować i iść na spacer lub posprzątać – robić cokolwiek, by być w ruchu.