Stringi erotyczne. Kiedy założyć jakie?

Stringi erotyczne to doskonałe rozwiązanie. Sprawdzają się jako dodatek do bielizny erotycznej, a także jako samodzielny element stroju.

Do wyboru mamy kilka modeli stringów. Najpopularniejsze są te klasyczne. Ozdobione jedynie koronką czy paskiem lateksowym, nadają się do każdego rodzaju bielizny pod warunkiem, że będą pasować kolorem do reszty seksownego stroju. Stringi erotyczne tego typu są rozwiązaniem najbardziej bezpiecznym. Jeśli nie mamy doświadczenia w wyborze bielizny erotycznej, to jest to rozwiązanie właśnie dla nas.

Nieco odważniejszą wersją są stringi erotyczne z dziurką. Jej przeznaczenie jest dość oczywiste. Ma tutaj zostać udostępniona możliwość współżycia, bez konieczności zdejmowania samych stringów. To rozwiązanie dla tych par, które samą bieliznę erotyczną traktują jako element gry seksualnej czy jako akcesoria seksualne. To także propozycja dla osób, które przyznają się do pewnego fetyszu związanego z delikatnymi materiałami i bielizną erotyczną.

Ostatnią propozycją są stringi w formie paska. Tutaj część dolna majtek jest właściwie czysto teoretyczna. Najważniejsza jest góra, która ma stanowić element przyciągający wzrok mężczyzny i jasno odseparować top od pończoch. To chyba najbladziej odważna forma stringów i jednocześnie najmniej wygodna i komfortowa. Wiele pań decyduje się jednak na takie rozwiązanie ze względu na atrakcyjny estetyczny i bardzo podniecający wygląd.

Oferta sprzedażowa stringów dostępna pod adresem: https://sexshop112.pl/88-majtki-stringi-figi-erotyczne