Strapon i jego zalety

Strapon wielu osobom sprawia problem, ponieważ posiada wyjątkowe cechy, które różnią go od innych gadżetów. Opanowanie dilda jest znacznie prostsze, ponieważ nad straponem czasami ciężko zapanować.

Zastosowanie zabawki

Strap on może być używany do penetracji waginalnej, ale także do seksu oralnego oraz masturbacji. Jest to gadżet, który jest niezwykle funkcjonalny oraz uniwersalny. Warto jednak wcześniej przemyśleć jak najczęściej będzie używany, ponieważ różne rodzaje straponów pasują do różnych rozrywek. Strapon cena wynosi kilkadziesiąt złotych, jednak za lepsze modele trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych. Na rynku są obecnie dostępne strapony, które posiadają niesamowite funkcje. Sexshop112 to idealne miejsce na zakupy.

strapon cena

Dodatkowe opcje

Jedną z nich jest opcja wytrysku, która z pewnością zachwyci wiele osób. Duże znacznie ma także materiał z jakiego został wykonany strap on. Najczęściej produkowany jest ze skóry naturalnej, ale czasami elementy syntetyczne również wchodzą w grę. Obecnie najwięcej straponów produkuje się na podstawie pasków, które posiadają sztywny pierścień z frontu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ akcesorium może być w ten sposób dowolnie dopasowywane do ciała. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, czy strapon posiada otwór w kroku.