Sex bielizna, czyli to, co się nam podoba

Czym w zasadzie jest sex bielizna? Jest to naprawdę bardzo dobre pytanie, ponieważ seksowność i powab to cechy nie tyle samej rzeczy, a raczej naszego spojrzenia na daną rzecz. Dlatego właśnie o sexownej bieliźnie możemy mówić w bardzo różnych kontekstach i konteksty te zmieniają się niczym w kalejdoskopie.

Sex bielizna w klasycznym wydaniu

Jaka jest klasyczna sex bielizna, każdy na pewno wie. Jest wiele jej wersji. Najpopularniejsze są wszelkiego rodzaju koronki, siateczki, prześwitujące oraz bardzo delikatne materiały. Chodzi przede wszystkim o to, by kobieta była nago, ale była mimo wszystko ubrana. Nie jest żadną tajemnicą, że kobieta wygląda dużo bardziej seksownie, kiedy pozostało jej jeszcze codo ukrycia. Mężczyzna na kobietę nagą się rzuca, a tej wciąż ubranej pożąda i sex bielizna jest właśnie po to, by pożądać. Ostatecznym celem sex bielizny jest zatem takie zakrywanie ciała kobiety, by odsłaniać prawie wszystko, ale zmusić wyobraźnię do dopowiadania kluczowych kwestii.

Wyuzdane zabawy

Nie zawsze jednak sex bielizna musi mieć właśnie taką postać. Czasami sex bielizna po prostu deklaruje, że za chwilę będzie ostro i pożądanie wywołuje nie tajemnica, ale właśnie to przyrzeczenie. Przykładem może być tutaj chociażby bielizna lateksowa lub skórzana, mniej popularna, ale zdobywająca sobie coraz więcej zwolenników. Ciekawym pomysłem są też chociażby majtki wycięte w kroku, które zasłaniają wiele, ale akurat nie to, co zazwyczaj zasłania inna sex bielizna.