Opóźnianie wytrysku – 3 korzyści z dłuższego stosunku

Opóźnianie wytrysku to marzenie wielu mężczyzn, dla których moment ten przychodzi na tyle za wcześnie, że nie są oni w stanie odbyć satysfakcjonującego dla ich partnerki stosunku seksualnego. Jednak nie tylko z myślą o nich produkuje się środki na opóźnienie wytrysku.

– Pierwszą grupą odbiorców są oczywiście te osoby, w których przypadku wytrysk następuje po kilku minutach czy wręcz kilkudziesięciu sekundach. Jednak środek tego typu może być stosowany przez osoby, które nie mają żadnych problemów z wcześniejszym wytryskiem. Dłuższy stosunek seksualny jest bowiem dla wielu par wartością samą w sobie. Im dłużej mogą się oni ze sobą kochać, tym więcej jest doznań i radości płynących z samego pożycia.

– Kolejną grupą odbiorców tego typu środków są osoby, których partnerka wymaga dłuższego stymulowania celem osiągnięcia orgazmu. I one nie muszą mieć żadnych problemów z przedwczesnym wytryskiem. Jeśli jednak ten następuje u nich w czasie standardowym, a ich partnerka potrzebuje jeszcze kilkunastu minut, żeby osiągnąć pełen orgazm, to użycie tych środków pozwoli na pełniejsze przeżywanie stosunku.

– Trzecią grupą są mężczyźni, którzy czerpią satysfakcje z zabaw powiązanych ze sztuką dominacji i uległości. Tego typu sesje przygotowywane są zazwyczaj dość długo i same trwać potrafią przez nawet kilka godzin. Wcześniejszy wytrysk w efekcie nieustannego stymulowania organizmu zwyczajnie zepsuje całą zabawę.