Moda na bezdotykowy masażer łechtaczki

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się bezdotykowa stymulacja łechtaczki, dlatego też w sklepach erotycznych można znaleźć coraz więcej masażerów bezdotykowych. Jak sama nazwa wskazuje akcesoria erotyczne tego typu nie potrzebują kontaktu fizycznego z organem.

Jaki masażer wybrać?

Dla większości kobiet najlepszym wyborem jest bezdotykowy masażer łechtaczki oparty na specjalnych falach ssących. Akcesoria tego typu umieszczane są w taki sposób, aby silikonowa nakłada otaczała wyłącznie łechtaczkę. Głównym zadaniem fali ssących jest oczywiście doprowadzenie do ukrwienia łechtaczki, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest osiągnąć orgazm. Wiele wibratorów do łechtaczki emituje fale soniczne, gotowe propozycje są dostępne w sklepie Sexshop112. W tym konkretnym przypadku drgania membrany powodują uderzenia w łechtaczkę.

stymulacja łechtaczki

Orgazm łechtaczkowy

Stymulacja łechtaczki to najprostszy sposób na niesamowity orgazm. Wibrator do łechtaczki jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu, ale pamiętać należy o tym, aby nie korzystać z nich przed dłuższy czas. Wynika to oczywiście z tego, że może dojść do przestymulowania. W ostatnim czasie bardzo modny jest także wibrator do łechtaczki dla par. Akcesoria erotyczne tego typu umożliwiają stymulację obojga partnerów w tym samym czasie. Oryginalny masażer łechtaczki może okazać się także ciekawym pomysłem na udany prezent dla partnera. Akcesoria do masowania łechtaczki wykorzystywane są nie tylko podczas samotnych igraszek w łóżku, ale również podczas gry wstępnej. Wysokiej jakości masażer od renomowanego producenta można kupić już od 80 zł. Warto jednak postawić na droższe modele, które zapewniają niesamowitą rozkosz.