Korygujące majtki figi prosty sposób na podrasowanie sylwetki

Majtki występują dziś w niespotykanej wcześniej różnorodności i już dawno przestały być jedynie zwykłym elementem garderoby, do którego nie przywiązuje się wagi ze względu na jego małą widoczność. Dziś są traktowane z uwagą równą innym elementom ubioru.

Figi korygujące — charakterystyka

Chociaż dla wielu nadal najistotniejsza jest ich funkcja podstawowa, coraz częściej wybiera się warianty podkreślające atuty, a także takie, które sprawdzą się przede wszystkim w sypialni, jednak ten element garderoby może pełnić jednak funkcję maskującą pewne niedoskonałości, czego przykładem są znane jako figi majtki – podgląd, które w najbardziej klasycznym wariancie po prostu zasłaniają pupę, ale istnieją także figi korygujące.

Zadaniem tego rodzaju fig jest modelowanie sylwetki poprzez spłaszczenie tłuszczu na brzuchu, udach oraz w talii. Są one znacznie wyższe w pasie od zwyczajnych fig, a także często posiadają wstawki, które optycznie wyszczuplają sylwetkę.

Czy figi korygujące muszą być nudne?

Figi korygujące nie cieszą się często zbyt dużą sympatią pań, ponieważ w dobie trendu polegającemu na coraz to śmielszym odsłanianiu ciała, określane jako figi majtki korygujące nie dają na pierwszy rzut oka wielu możliwości w tym zakresie, a do tego w oczach wielu kobiet niebezpiecznie bliskie są wyśmiewanym babcinym majtkom zwanym reformami, które kojarzą się z zamierzchłą epoką.

Jednak nawet figi korygujące mogą być seksowne, a to za sprawą doboru odpowiedniego materiału, koloru, a także różnego rodzaju dodatków. Mogą one mieć wszyte przede wszystkim koronki, a także inne kokieteryjne elementy, takie jak kokardki, perełki oraz różnego rodzaju wstawki, które uczynią je niezwykle kobiecymi i nie tylko zniosą uczucie wstydu mogące towarzyszyć noszeniu tego typu majtek, ale także uczynić z nich potężne narzędzie podkreślające atuty kobiety i budujące jej pewność siebie.