Jak wykorzystać sztuczne penisy?

Sztuczne penisy to jeden z najpopularniejszych gadżetów, jaki możemy zakupić praktycznie w każdym sex-shopie. Choć stworzone zostały pierwotnie do masturbacji dla kobiet, to ich funkcja jest dużo bardziej uniwersalna i są powszechnie wykorzystywane do realizowania fantazji seksualnych przez panie oraz oczywiście panów.

sztuczne penisySztuczne penisy są najczęściej wykorzystywane przez kobiety do masturbacji, ale to nie jest jedyne ich zadanie. Często korzystają z nich mężczyźni. I ci o skłonnościach homoseksualnych, ale także ci, którzy zmagają się z biseksualnymi czy homoseksualnymi fantazjami, ale nie mają odwagi czy też przekonania, aby sprawdzić, czy realnie są zainteresowani taką formą aktywności seksualneja kupić to możesz w tym miejscu. Sztuczny penis pozwala nie tylko zweryfikować swoje marzenia, ale też zrealizować je w praktyce, bez konieczności poznawania drugiego mężczyzny.

Urządzenia te są także często wykorzystywane przez pary, zwłaszcza te, które bawią się w elementy dominacji oraz uległości, a osobą pasywną jest w tym przypadku mężczyzna. Wykorzystanie sztucznego penisa pozwala bowiem zamienić się tu rolami. Kobieta zatem przyjmuje rolę męską, a pan będzie kobietą. Za pomocą sztucznego penisa, można taką zabawę zdynamizować i sprawić, że pan będzie penetrowany przez kobietę. To także rozwiązanie dla tych par, gdzie pan jest biseksualny, a jednocześnie chciałby uniknąć sytuacji, w której dokonuje aktu zdrady współmałżonki i udaję się do łóżka z innym mężczyzną.