Jak wybierać seks zabawki?

Seks zabawki to ciekawa odskocznia od tradycyjnego seksu, przełamanie rutyny w sypialni, czy doskonały sposób, żeby w czasie masturbacji dobrze rozpoznać reakcje i potrzeby naszego ciała. Na co zwrócić uwagę przed ich zakupem? Co wybrać? Jak się do tego przygotować?

Dla początkujących

Jeśli chcemy kupić zabawki do sypialni pary, nie zaskakujmy partnera, chyba że czymś bardzo niewinnym, jak sex zabawkismakowy żel do masażu. Inne rzeczy po prostu warto skonsultować i wybrać je wspólnie. Intymność zakłada zaufanie, a przekraczanie własnych granic powinno odbywać się z szacunkiem i delikatnością. Rozmowa o erotycznych gadżetach, ich wspólne wybieranie czy wizyta w seks shopie już jest dość intensywnym stymulatorem. Jeśli wybieramy gadżet dla siebie, zastanówmy się, o jakiej stymulacji marzymy. Do wyboru mamy wibratory o różnych kształtach i rozmiarach, warto też zadbać o to, by możliwa dzięki nim była także stymulacja analna.

Gdzie kupować?

Najwygodniej i najdyskretniej kupować seks zabawki jest oczywiście w sklepach internetowych jak https://sexshop112.pl/17-akcesoria-erotyczne. Jednak dla osób początkujących polecamy wizytę w sklepie stacjonarnym. Nie krępujmy się sprzedawcy, jest on specjalistą i nie będzie nas oceniał, a doskonale doradzi.

Cena, to nie wszystko

Często kupując pierwsze seks zabawki, kupujemy te najtańsze, na zasadzie „jeśli mi się to nie spodoba, nie będzie mi szkoda pieniędzy”. To błąd, ponieważ tanie seks zabawki często nie spełniają norm sanitarnych i nie działają, tak jak obiecuje producent. Może nas to zniechęcić do używania jakichkolwiek gadżetów erotycznych w przyszłości.