Jak czuła jest sztuczna pochwa?

Większość ludzi uprawia seks regularnie, jednak nie wszyscy mają to szczęście mieć stałą partnerkę. Dla takich osób produkowane są masturbatory, których celem jest zastąpienie prawdziwej kobiety.

Różnica w doznaniach

Oczywiście nie dadzą one tak samo dobrych doznań, jednak mogą być alternatywą w przypadku braku innych opcji. Warto pamiętać, że życie intymne nie ogranicza się tylko do seksu z partnerem. Masturbacja odgrywa ważną rolę, ponieważ pozwala lepiej poznać swoje ciało. Sztuczna pochwa ma za zadanie sprawić, żeby penis czuł się jak w prawdziwej kobiecie.

sztuczna pochwa

Cyber skóra

Gumowa cipka produkowana jest z cyber skóry, która złudząco przypomina prawdziwą. Jest to rewolucyjny materiał, który z powodzeniem jest już używany na całym świecie. Osiąganie rozkoszy oraz orgazmu leży u podstaw hedonistycznego trybu życia. Nie jest tajemnicą, że większość facetów regularnie się masturbuje. Badania wykazały jednak, że jest to dobre dla zdrowia i pomaga zapobiec wielu chorobom. Niestety często mężczyźni wstydzą się o tym rozmawiać i ukrywają takie fakty przed swoją partnerką. Dlatego też sztuczne pochwy sprzedają się znacznie rzadziej od klasycznych wibratorów dla kobiet. Są one już dobrze znane i u nikogo nie powinny wywoływać zdziwienia.