Jak ćwiczyć z pomocą kulek gejszy?

Częstym pytaniem pojawiającym się podczas zakupu gulek gejszy jest to, jak w zasadzie powinno się je prawidłowo wykorzystywać.

Ćwiczenia wykonywane z pomocą kulek gejszy powinny trwać minimum kilka minut. Spokojnie możesz wykonywać je nawet do trzech godzin dziennie. Czas, który na to poświęcisz, powinien być w zupełności dostosowany do Twoich możliwości. Najważniejsza jest jednak systematyczność, ponieważ tylko w ten sposób możesz uzyskać odpowiednie efekty.

Jeżeli nie wiesz jakie kulki wybrać na początek, jednym z najczęściej wybieranych produktów są kulki gejszy silikon 83g. Na początek gadżet ten należy odpowiednio zaaplikować. Pamiętaj, aby umieścić w pochwie całe kulki, nie tylko ich część. Aby to zrobić, rozluźnij mięśnie pochwy i ustaw się w pozycji podobnej do tej, jaką przybierasz, aplikując tampon. Aby ułatwić sobie zadanie, możesz sięgnąć po lubrykant, który pomoże Ci wsunąć gadżet do środka. To jak głęboko wprowadzisz kulki gejszy do środka, zależy tylko od Ciebie. Ich noszenie ma być przede wszystkim komfortowe i wygodne. To, co powinnaś wiedzieć to to, że gadżet ten działa tylko w ruchu, musisz więc znaleźć czynność, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Może być nią spacerowanie, sprzątanie, robienie zakupów itd. Dodatkowy efekt zapewni Ci poruszanie miednicą w przód, tył i na boki, dlatego wskazane są również takie czynności jak taniec, bieganie czy inny sport.

Regularne ćwiczenia spowodują, że będziesz o wiele bardziej zadowolona ze swojego życia seksualnego. Kulki gejszy powodują pobudzenie zmysłów erotycznych oraz potęgują doznania cielesne. Dodatkowo świetnie sprawdzają się w przypadku nietrzymania moczu i są często polecane przez ginekologów oraz urologów.